ZADZWOŃ

MAPA

×

NASZE PROMOCJE

APEXLOCATOR

Apex

Opatentowany, wysoko precyzyjny, cyfrowy pomiar apex w czasie rzeczywistym 7-generacji

W pełni izolowana, specjalnie opatentowana kątnica do endodoncji umożliwia pomiar apex podczas opracowywania. Precyzyjne elektroniczne określanie długości działa na zasadzie impulsu. Dzięki najnowszej technologii mikroprocesorowej następuje dokładne określenie długości opracowywania o rozdzielczości 10 bitów.

Szybka analiza sygnału umożliwia pomiar długości w czasie rzeczywistym podczas opracowywania. Użytkownik zna aktualną pozycję pilnika, a więc ma wszystko pod kontrolą i w ten sposób może nadzwyczaj bezpiecznie pracować. Sygnał ApexLocatora jest prowadzony bezpośrednio z kątnicy na pilnik. Styki-wąsiki do pilników są zbędne. Dzięki pełnej izolacji silnika i kątnicy wyklucza się błędne pomiary, które mogą powstać np. poprzez kontakt ze śluzówką.

Poprzez łatwe przesunięcie markera-belki (poprzeczna linia na wyświetlaczu ) na wyświetlaczu dotykowym można indywidualnie wyznaczyć głębokość opracowywania. W połączeniu z zaciskiem pilników ApexLocator można stosować oczywiście również do manualnego określania długości, a więc bez silnika. Wartość pomiaru sondowania ręcznego można komfortowo zapisać za pomocą przełącznika nożnego i użyć jako wartości referencyjnej podczas opracowywania maszynowego.

ApexLocator
ApexLocator

Podane ceny mają charakter orientacyjny. Dokładna cena jest uzależniona od kursu waluty euro w dniu zamówienia. W celu poznania ostatecznej ceny prosimy o kontakt. Zamknij