ZADZWOŃ

MAPA

×

NASZE PROMOCJE

ENDOMOTOR

EndoMotor

Pewność i wydajność dzięki zintegrowanemu endometrowi 7-generacji

Sprawnie funkcjonujący Endomotor, który kontroluje moment obrotowy i liczbę obrotów, umożliwia komfortowe, ekonomiczne i przede wszystkim pewne opracowanie kanału korzenia.

Endomotor jest lekki i odpowiednio wyważony, co zapewnia dobre wyczucie podczas opracowywania. Kolorowe diody LED informują o kierunku obrotów, obciążeniu i pozycji apex. Dodatkowa funkcja Twist zapobiega zablokowaniu się pilnika poprzez naprzemienne ruchy w lewo i w prawo, kiedy tylko zostanie osiągnięty moment obrotowy.

Kolejną opatentowaną funkcją jest redukcja momentu obrotowego przy zbliżaniu się do apex. Funkcja ta ogranicza wydajność cięcia pilnika w obszarze apikalnym i zapewnia nieustające wydobywanie wiór z kanału.

Endomotor uruchamia się także po osiągnięciu apex, ale nie obraca się w lewą stronę, lecz zatrzymuje się na krótko i ostrożnie zaczyna kręcić się ponownie w prawo. W przypadku urządzeń konkurencyjnych często „odwrócony kierunek obrotów“ powoduje niechciany ponowny transport wiór w kierunku apex.

Dla każdego pilnika można zapisać różne profile ruchu, wraz z możliwością zaprogramowania trybu Reziprok itp. W połączeniu z opatentowaną kątnicą EndoPilot zawsze mamy pełną kontrolę nad pozycją pilnika w kanale – spójrz ApexLocator.

Wymiana pilników jest ułatwiona ze względu na brak styków- wąsików przy pilniku. Mocowanie pilników odbywa się w systemie “push”. Za pomocą widocznych w menu “strzałek” EndoPilot automatycznie wybiera następny pilnik spośród sekwencji pilników.

EndoMotor
EndoMotor

Podane ceny mają charakter orientacyjny. Dokładna cena jest uzależniona od kursu waluty euro w dniu zamówienia. W celu poznania ostatecznej ceny prosimy o kontakt. Zamknij