ZADZWOŃ

MAPA

×

NASZE PROMOCJE

O FIRMIE SCHLUMBOHM

Schlumbohm

Schlumbohm GmbH & Co.KG
Adres: Klein Floyen 8-10 24616
Brokstedt / Germany
Telefon: +49 (0)4324-8929-0
Witryna: www.schlumbohm.de
E-mail: post@schlumbohm.de

Firma Schlumbohm GmbH & Co.KG w branży dentystycznej jest marką innowacyjnych urządzeń medyczno-technicznych. Firma Schlumbohm jest firmą rodzinną od 1968 roku. Od końca lat 70. opracowuje najwydajniejsze silniki elektryczne najwyższej jakości (technika SF) dla techniki dentystycznej, przemysłu i techniki lotniczej.

Stała obecność na rynku przemysłu dentystycznego i związane z nią doświadczenia, jak też znakomite kontakty ze specjalistami z Niemiec oraz całego świata prowadzą do kolejnych nowych obszarów działania. Tak rozpoczęło się w roku 1995 opracowywanie i produkcja filtrów do kości KF-T2 i KF-T3 (implantologia). W roku 1999 na życzenie klientów powstał wydajny i masywny młynek do kości KM-3. Od roku 2001 firma opracowuje i produkuje nowoczesne systemy silnikowe kontrolujące moment obrotowy (EndoPilot), które służą do maszynowego opracowywania kanałów korzeni (endodoncja).

Podane ceny mają charakter orientacyjny. Dokładna cena jest uzależniona od kursu waluty euro w dniu zamówienia. W celu poznania ostatecznej ceny prosimy o kontakt. Zamknij