ZADZWOŃ

MAPA

×

NASZE PROMOCJE

POZNAJ OPINIĘ NASZYCH KLIENTÓW

EndoPilot Polska

EndoPilot zdobył zaufanie endodontów na całym świecie, a od 2007 roku pracują na nim specjaliści endodoncji w najlepszych klinikach w Polsce.

W polskich gabinetach znajduje się obecnie ponad 1000 urządzeń.

Użytkownikami EndoPilota są m.in.:

No cóż tu się rozpisywać 🙂
To najlepsza maszyna endodontyczna z którą pracowałem. Powtarzalny wynik,niezawodność,świetny serwis, kompetentna i miła obsługa
Polecam z całą mocą endodontyczną

Piotr Urbański

Od lipca 2009 roku nie wykonuję endodoncji bez EndoPilota.
Wszystko co potrzeba w jednym, od opracowania do wypełnienia.
Bez awarii urządzenia przez 9 lat, jedynie naprawy wynikające ze zużycia (rotor, uszczelka, itp.) lub aktualizacja oprogramowania.
Bardzo kompetentny i sprawny serwis, zawsze propozycja np. końcówki zastępczej na czas przeglądu.
Zdecydowanie polecam.

Adam Chęciński

Endopilotem w wersji (mikrosilnik + endometr) pracuje od 8 lat. To endodontyczny „wół roboczy” umożliwiający prace praktycznie wszystkimi systemami rotacyjnymi i recykropalnymi. Mikrosilnik wyposażony w odczyt prądu sprawia ,że codzienna endodoncja staje się łatwiejsza, szybsza i bardziej przewidywalna. Serdecznie polecam!

Artur Sienkiewicz

EndoPilot zmienił mój komfort pracy na duży plus. Zaczynając od kompaktowości urządzenia (wszystko co potrzeba w jednym urządzeniu, możliwość pracy na baterii ale też również w czasie ładowania), możliwości stworzenia własnych sekwencji pilników lub wyboru z bogatej biblioteki dostępnych sekwencji producentów pilników, po bezprzewodowy sterownik nożny.
Pomiary w czasie rzeczywistym dokładne i stabilne. I oczywiście bardzo dobra obsługa po sprzedażowa i kontakt.
Gorąco polecam.

Łukasz Stanek

EndoPiloty służą u nas już od kilku lat. Sprzęt jest niezawodny, stabilny w pracy a przy tym ekonomiczny. Funkcja endometru to jedna z lepiej działających z jakimi mieliśmy okazję pracować. Kątnica znosi wiele, a możliwości pracy na szerokiej palecie systemów czynią z niej istny kombajn endodontyczny. Sprzęt warty posiadania. Szczerze go polecam.

Maciej Trębas

EndoPilot – najbardziej zapracowane urządzenie w gabinecie.
Wspaniała obsługa. Bardzo dobry kontakt. Polecam

Barbara Imiołczyk

Świetny sprzęt. Pierwszy egzemplarz trafił do naszej kliniki w 2010 roku. Teraz mamy już 3 zestawy. Pomiar endometryczny na kątnicy – raz spróbujesz i nie bedziesz mógł bez tego żyć. Serwis na wysokim poziomie. Polecam.

Jacek Wielogórski

Jestem dentystką z wieloletnim stażem … ponad 30 lat. Endodoncję znam od endomethasonu i narzędzi ręcznych itd. Endopilot zakupiony ok. 10 lat temu zrobił rewolucję w moim gabinecie i osobistym stosunku do leczenia kanałowego. Sprawne, szybkie, pewne narzędzie od pomiaru do wypełnienia kanałów. Szczególnie polecam tym lekarzom, którzy nie lubią endodoncji, bo z Endopilotem zmienicie podejście. Duży plus dla serwisu, bo dobry kontakt, szybka akcja w każdej sprawie. Pozdrawiam

Ewa Korniluk

Endopilot jest niezawodnym narzędziem w dziedzinie endodoncji. Przekonaj się sam, jak łatwa i przyjemna jest obsługa najnowocześniejszego kombajnu endodontycznego.

Umów się na prezentację, dołącz do grona posiadaczy Endopilotów i podziel się swoją opinią!

Podane ceny mają charakter orientacyjny. Dokładna cena jest uzależniona od kursu waluty euro w dniu zamówienia. W celu poznania ostatecznej ceny prosimy o kontakt. Zamknij